אחרי עבודה

יום אחד נשארתי בעבודה עד מאוחר, כולם חוץ מאישה נוספת עזבו הביתה ונשארנו רק שנינו. תמיד התייחסתי אליה טוב, למרות שהיא הייתה הרבה יותר מבוגרת ממני. היא הציעה לי ללכת לחנות ולקנות יין, כדי לחגוג את המעבר של המשרד לבניין חדש. הסכמתי והלכתי לקנות יין ושוקולד. כבר אחרי הכוס השני העייניים שלה נדלקו והבנתי שהיא רוצה בדיוק את מה שאני רוצה וכבר דקה אחרי זה התנשקנו. לחשתי לה באוזן שאני כבר מזמן רוצה אותה. היא ענתה לי שהיא ראתה את זה ולא מבינה למה משכתי כל כך הרבה זמן. התחלתי ללטף את השדיים שלה, הכנסתי את היד מתחת לחזייה ומצאתי שהפטמות שלה כבר עומדות. התחלתי לנשק את הצוואר שלה ומקביל הורדתי את הבגדים שלה. הרמתי אותה ולקחתי את התחת שלה בידיים. הייה לה תחת מדהים. הרמתי את החצאית שלה והכנסתי את היד לתחתונים, האצבע שלי החליק על פי הטבעת שלה. 
היא הורידה את החצאית שלה לבד ואני הורדתי את התחתונים שלה, מתחת ראיתי את הכוס השעיר שלה. הושבתי אותה על השולחן, פתחתי את הרגליים שלה והתחלתי ללקק, לנשק ולנשוך את הדגדגן ואת הכוס שלה. ניסיתי להכניס את הלשון שלי לתוך הכוס. הטעם שלה היה מדהים, היא גנחה וניסתה להצמיד את הראש כמה שיותר צמוד לכוס. הזין שלי כבר היה מוכן לקפוץ החוצה, הייתי בטוח שאני אגמור ברגע שאגע אותו. הרמתי את התחת שלה והתחלתי ללקק את החור האחורי שלה. כמה דקות אחרי זה היא גמרה. 
אז היא הורידה את את המכנסיים שלי והתחילה למצוץ. גמרתי תוך כמה שניות ישר לתוך הפה של. היא ליקקה הכל. המשכנו לשתות יין ואז שאלתי אותה עם היא ניסתה סקס אנאלי מישהו. היא אמרה שלא. שכנעתי אותה לנסות, הסברתי שאני אעשה הכל בזהירות. שוב פעם התחלנו להתנשק, השכבתי אותה על השולחן ושוב פעם ירדתי אל התחת שלי. ליקקתי אותה וזיינתי את הכוס שלי עם היד.  
הלשון שלי נכנס עמוק לחור שלה, היא במקביל גנחה וניסתה לפתוח את התחת שלה כמה שיותר. התחלתי להכניס אצבע, זיינתי אותה איתו קצת. אז קמתי וניסיתי להכניס את הזין ולא הצלחתי. אז שמתי אותה על ארבע, שוב פעם הכנסתי אצבעות ואז התחלתי להכניס את הזין לאט לאט. 
היא תפסה את השולחן והחזיקה אותו חזק בזמן שזיינתי אותה בתחת. חלמתי על זה כל כך הרבה זמן וזה התגשם סוף סוף. התחלתי לגמור לתוך התחת שלה, אז סובבתי אתה אלי והתחלתי נשק אותה. ראיתי דמעות בעיניים שלה, פחדתי שזה בגלל הכאב, אבל היא הסבירה שלא רק. 
המשכנו לשתות את היין ולהזדיין כבר בדירה דיסקרטית שהחלטנו לעבור עליה. עד היום אנחנו מארגנים מדי פעם מפגשים אינטימיים כאלה..