חופשה לסבית

יום אחד אני וחברה שלי החלטנו לעשות חופשה קצרה. מצאנו בית נחמד בצפון, לקחנו אוכל ושמפניה. יום היה מאוד בהיר ויצאנו קצת להשתזף בגינה. התחלתי למרוח בעדינות קרם שיזוף על גוף היפה שלה. זה היה מאוד מרגש לראות איך היד שלי מחליקה על הקימורים של הגוף הסקסי שלה, ידעתי שגם היא נהנית מזה. כאשר סיימתי, היא חייכה והציעה למרוח קרם על הגוף שלי. זה היה מאוד מהנה להגיש את הנגיעות שלה. במיוחד כאשר היא הגיעה לאזור הטוסיק. ברגעים האלה הרגשתי צמרמורת בגוף שלי, גם היא הרגישה את זה והתחילה לעבור במקום הזה תדירות גבוהה במיוחד. הגדר היה גבוהה ואף אחד לא היה יכול לראות אותם, זה אפשר לנו להתנהג הרבה יותר חופשי.

היא התכופפה ונישקה את הכתף שלי, זה היה מאוד מפתיעה, אבל לא הגבתי. התחיל להחשיך, החלתנו להמשיך את הערב בתוך הבית. ארכנו שולחן, פתחנו וסיימנו את השמפניה. ואז התחיל הדבר המעניין ביותר. יצאנו למרפסת לעשן. הרגשתי איך היד שלה חיבקה אותי מאחורה ואז היד שלה ירדה למטה אל הירך שלי. הסמקתי מזה, אבל מצד שני גם אהבתי את זה. אז היא סובבה אותי אליה והסתכלה לי ישר לתוך העיניים. השפתיים שלי ישר נמשכו לשפתיים שלה. התחלנו להתנשק, הלשון שלי היה חודר לתוך הפה שלה והלשון שלה חיפש את הדרך לתוך הפה לי. אני הורדתי את השמלה שלה, היא הייתה ערומה מתחת, זה חרמן אותי עוד יותר. הושבתי אותה על הכיסא, היא פתחה את הרגליים שלה. נגעתי בשדיים שלה, בפטמות שלה. כל זה פשוט שיגעה אותי. אז התחלתי לרדת למטה, ללקק את הבטן שלה, אז פתחתי את הרגליים שלה עוד יותר רכב ונגעתי בשפתיים המגולחים שלה. היא הוציאה גניחה … והלשון שלי התחיל לטייל על החור שלה.

ניסיתי לחקור כל חלק של הכוס שלה, הלשון היה חודר בפנים, עד כמה שיותר עמוק. אחרי 10 דקות היא גמרה ישירות לפה שלה. היא נישקה אותי והשכיבה על הגב. הידיים שלה החליקו על הגוף שלי. היא נשכה את הפטמות שלי. אז היא קמה ונכנסה לתוך הבית. היא חזרה אחרי דקה. בידיים שלה היה דבר מאוד מעניין. היא החזיקה דילדו גדול. בגלל שהכוס שלי כבר היה רטוב, רציתי להרגיש את הדילדו הזה בתוכי והיא ידעה את זה. היא העבירה אם הדילדו על החור שלי והכניסה אותו. הרגשתי כל סנטימטר שלו. זה היו רגעים של עושר אמיתי. היא זיינה אותי בקצבים שונים מה שגרם לי לאורגזמות מרובות. המפגש אינטימי הזה נמשך עד בוקר. זאת הייתה לילה משוגעת לגמרי ואני לא ישכח אותה בחיים.