בירה וקלפים

בירה זרמה יותר מידי טוב, הערב כבר הפך ללילה. היה ממש שמח למרות שבילינו רק שלשותינו. "מה בנות, בא לכם משחק כלפים?" – הציעה אורית. "כן, אבל על משאלות" – הציעה ענת. המשחקים הראשונים המשאלות היו פשוטות ומצחיקות וממש רחוקות מסקס. אז אני הפסדתי וענת הייתה צריכה להמציא לי את העונש. היא החליטה שאני צריכה להיות כלב שלה לחצי שעה. טוב, אם כלב אז כלב, אין מה לעשות. אז ענת הביא קולר, אין לי מוסג מהאיפה, ומלבישה אותו על הצוואר שלי. "נו חמודה, על ארבע" – "תעצרי רגע, יש גבול, זה רק משחק"- באותו הרגע קיבלתי סטירה – "בסדר, איך שתגידי" – סתמתי את הפה וירדתי על ארבע. "דברי" – היא נתנה לי פקודה כמו לכלב. ניסיתי להתנגד וקיבלתי סטירה נוספת. שוב נכנעתי ועשיתי קולות של כלב. "כלבה טובה" – ענת ליטפה אותי מתחת לסנטר.

היא הכניסה אצבעות לתוך הפה שלי "בואי, תהיה כלבה טובה". נכנסתי כבר למשחק והתחלתי ללקק את היד שלה. "תסתכלי לתוך עיני" – שוב פעם שמעתי פקודה של ענת. אורלי הביטה עלינו עם עיניים פתוחות והיה אפשר לראות שזה די מעניין אותה. "אורלי,תמזגי בירה" – אורלי התחילה למזוג בירה לתוך כוסות, ענת עצרה אותה – "איפה ראית כלב שותה מכוס, תמזגי לה לתוך צלחת"

הם שמו מולי צלחת עם בירה והסתכלו איך אני מלקקת את הבירה מהצלחת. "מה כלבה נאמנה צריכה לעשות עכשיו? נכון, להגיד תודה" וענת שמה את רגל מול הפנים שלי. התחלתי לנשק וללקק את כף הרגל שלה. הבנות ישבו והביטו בכל זה בשקט ועם חיוך. ענת לפעמים הוציא משפטים מהסוג "כלבה טובה". אז אחרי מספר דקות היא פתחה את הרגליים שלה ואמרה "תעלי למלה, כלבה" והזיזה את התחתונים שלה לצד. זה כבר היה מעניין…. ניסיתי לסרב לעשות את זה. "מה!?" – ראיתי כעס חזק בעיניים של ענת. היא תפסה אותי בשיער ופשוט דחפה אותי בין הרגליי. גל של התרגשות עבר דרך הגוף שלי. "תתחילי לעבוד עם הלשון, כלבה. אורלי תבדקי עם היא רטובה כבר?" אולי כמה, התקרבה אלי מאחורה והכניסה יד מתחת לתחתונים. "לא רק שהיא רטובה, זה מבול שם!" אז היא פשוט הכניסה את האצבעות שלה לתוך החור שלי.

הרגשתי שהיא הכניסה שלוש אצבעות ואז עם יש שניה היא התחילה לשחק עם הדגדגן. האורגזמות שלי הגיעו בגלים, אחד אחרי השני. אחרי כמה דקות הם עצרו "תנוחי קצת כלבה, אני רוצה לעשן ואת נשארת בתנוחה הזאת ושלא תזוזי מהמקום" היא העמידו אותי על הברכיים עם המרפקים על הספה ועם התחת לכניסה והלכו. פחדתי לזוז אפילו טיפה. אחרי כמה דקות שמעתי צעדים ואז הרגשתי שמשהו קשה נכנס לחור שלי…לא! מאיפה יש פה גבר?! אז ראיתי את ענת שהתקרבה אלי מקדימה, היא לבשה סראפ און. "תתחילי למצוץ כלבה" אורית זיינה אותי מאחורה וענת זיינה אותי לתוך הפה.

אני לא יודעת כמה זמן עבר, אבל הבנות התעייפו. ענת לקחה אותי עם הרצועה "בוא נעשן" והם לקחו אותי למרפסת. שם היא שמה את הרגל על הכיסא ודחפה את הפנים שלי בין רגליה. "תתחילי לעבוד, כלבה". הם עמדו שם ועשנו, דיברו על כל מני דברים, כאלו לא הייתי שם בכלל. אחרי שהם סיימו לעשן הם לקחו אותי חזרה, השכיבו על המיטה ואז ענת התיישבה על הפנים שלי. הנוזלים שלה כיסו את הפנים שלי. הרגשתי שהיא נהנית מהשליטה שלה ואורית פתחה את הרגליים שלי והתנפלה על הדגדגן שלי….ליקוק כזה לא היה לי בחיים, באף מפגש אינטימי עם גבר לא הרגשתי ככה…..נרדמנו ביחיד ובבוקר התעוררתי מהידיים שליטפו את הגופי….אבל זה כבר סיפור לפעם אחרת.