מדריך שחור זיין אותי בג'ונגל

לקחתי חופשה מעבודה לשבוע ונסענו אני וחברה שלי לאפריקה. אני לא זוכרת את השם של הכפר, אבל אני זוכרת שרצינו ריגושים מיוחדים לכן נסענו מקום הכי נידח שיכולנו. בעלי לא רצה לנסוע איתנו כי הוא אמר שזה יותר מידי משעמם בשבילו. לא היינו בחופשה כבר שנתיים מהחתונה שלנו, לכן ויתרתי עליו ונסעתי לבד עם החברה.

זה היה אמור להיות טיול בג'ונגל עם חוויה של פעם בחיים. היינו צריכים לישון בכפרים, טיולי ג'יפים, שייט בנחלים, בילוי מאוד אקטיבי הרחק מערים גדולות וחיים המודרניים. זה היה כיף להתנתק קצת.

ביום הראשון הגענו לכפר שהיינו צריכים לישון בו, זה היה כפר מאוד אותנטי. בלי חשמל, או מים, או שירותים, בקתות עשויות מבוץ ומקלות ומיטות קש. גם המדריכים שלנו היו מאוד אותנטיים, אפריקאים אמיתיים. שחורים, שריריים וכמעט ערומים. כל מה שהם לבשו רק כיסוי חלציים. הייתי חייבת לציין שלראות אותם ככה היה די מגרה.

למחרת בבוקר ירדנו עם קיאקים באיזשהו נחל בג'ונגל ישבתי ממש ליד המדריך שעמד על הקצה של הקיאק והוביל אותי עם מקל. בוא נגיד ככה זה לא היה המקל היחיד שהיה לו. הזין שלו היה כל כך ענק ששום כיסוי חלציים לא היה מסוגל לכסות אותו. ידעתי שאני נשואה, ידעתי שמה שאני עושה זה לא נכון, אבל לא יכולתי להוריד מהכלי הענק הזה את עיניים שלי כל הדרך.

בערב הגענו לכפר אחר, אבל דומה לזה שהיינו לילה קודם. אחרי ערב מאוד כיפי מול המדורה עם אנשי הכפר נרדמתי די מהר בבקתה שלי. התעוררתי באמצע הלילה בגלל שהרגשתי שמישהו עומד מעלי. פתחתי את העיניים וראיתי ראש של זין שחור ענק מול הפנים שלי. לפני שהספקתי לצעוק זיהיתי שזה המדריך שלנו. כנראה הוא ראה איך הסתכלתי על הזין שלו כל היום.

אני לא יודעת מה קרה, אבל כנראה באותו רגע אבדתי את הראש שלי. פתחתי את הפה שלי ולקחתי את הזין הזה. לא היה אכפת לי באותו רגע שבעלי מחכה לי בבית, כל מה שרציתי באותו רגע זה לקבל את הזין הזה. הבחור לא היה ביישן, ברגע שהוא הבין שאני ממש לא מתנגדת לזין שלו תפס אותי על הראש ופשוט התחיל לזיין אותי בתוך הפה. תשוקה חייתית כזאת בחיים לא הרגשתי עם בעלי. הרגשתי את עצמי זונה שמנצלים אותה ואהבתי את זה ממש. הוא המשיך לזיין אותי ככה לאורך זמן, אבל ברגע שהתחלתי להתעייף הרגשתי זרם של זרע נשפך לתוך הפה שלי. זה היה מאוד מאכזב, הייתי בטוחה שזה לא יגמר ככה, הכוס שלי היה רטוב ומוכן.

אבל פחדתי סתם, הוא ממש לא סיים איתי. הוא הוציא את הזין שלו מהפה שלי, מרח את זין על הפנים שלי כדי לנקות אותו משאריות של הזרע וסיבב אותי על ארבע עם התחת כלפיו. למרות שהוא גמר הזין שלו כבר היה מוכן לפעולה וזה היה הרגע שהבנתי עד כמה הוא גדול. הוא מילאה את כל הכוס שלי, הייתה לי הרגשה שהוא יכול לקרוע אותי לשנים. כמה כוח היה לו, זה מטורף. אם הייתי יכולה לצרוח, הייתי עושה את זה. גמרתי אין ספור פעמים, אבל הוא ממש לא מיהר עם זה.

אז הוא הוציא את הזין שלו, לא הבנתי למה עד שלא הרגשתי לחץ על פי הטבעת שלי. אני לא אוהבת סקס אנאלי ובחיים לא נתתי לבעלי לעשות את זה. ופה עם הזין הענק שלו? הוא היה קורע אותי, אבל לא הספקתי אפילו לצעוק "לא" והוא כבר היה בפנים. זה כאב….כאב נורה, אבל זה היה מחרמן. הרגשתי את עצמי כמו חתיכת בשר שאף אחד לא שואל את הדעה שלה. פשוט זיינו אותי וזה גרם לי להתחרמן עוד יותר. גמרתי מסקס אנלי כאשר הרגשתי את הזרע שלו נשפכת בתוכי…..

למחרת התחת שלי כאב, היה לי קשה לשבת, אבל רציתי עוד. הוא לא אכזב, קרה לנו מפגש אינטימי נוסף בערב, וגם בערב למחרת….וככה כל יום עד שהטיול לא נגמר. את החופשה הזאת אני לא ישכח בחיים.