שעור פרטי או מפגש אינטימי


סטודנטית צעירה נכנסה למשרד שלי, היא הייתה לבושה בחצאית וחולצה מכופתרת, שני הכפתורים העליונים היו פתוחים והיה ניתן לראות את השדיים שלה. היו לה שדיים עומדות בגודל מצוין, לא יתר מידי גדולות אבל ממש לא קטנות. היא לבשה עקבים היה לה מייקאפ מאוד איכותי.

-"ערב טוב, עינת"-אמרתי לה קצת מופתע מהלבוש שלה-"תשבי"

"ערב טוב"-היא ענתה לי

זה היה כבר שעות הערב ,רב המרצים וסטודנטים כבר עזבו,נשארתי לשיעור פרטי עם עינת, היא בחורה שסך הכל לומדת טוב אבל קשה לה מאוד במקצוע שלה. הסכמתי לתת לה שעורים נוספים כדי לא להרוס לה את הממוצע. לא היו לי שום מחשבות סוטות לגביה, אני נשוי. למרות שאנחנו רבים הרבה בזמן אחרון,אבל זה קורא לכולם.

זה כבר היה שיעור חמישי שנתתי לה. למדנו בערך שעה ,הגיעה הזמן לסיים את השיעור. סגרנו הכל,כבר היינו בדלת של המשרד. לא ידוע מה קרה לי בדיוק,אבל תפסתי אותה ,סובבתי אותה אליה והתחלתי לנשק אותה,הייתי בטוח שזה הסיום של הקריירה שלי בתור מרצה. להפתעתי היא ענתה על הנשיקה ,השבתי אותה על השולחן ,פתחתי את הכפתורים של החולצה ושחררתי את השדיים שלה. התחלתי לנשק אותם, לנשוך את פטמות שלה. היא הורידה את המכנס שלי ותפסה את הזין שלי. לא היה לי סקס עם שתי כבר הרבה זמן והנגיעות של עינת כמעט גרמו לי לסיים את המפגש האינטימי שלנו מוקדם מידי. נרגעתי קצת, היא קפצה מהשולחן והתחילה לרדת לי. הלשון שלה ידע מה הוא עושה, שוב פעם כבר הייתי מוכן לגמור והיא עצרה.

-"אני רוצה אותך"-היא אמרה לי

והיא כבר שוב על השולחן,אני מוריד את התחתונים שלה ונכנס לחור הרטוב שלה. התחלתי לזוז בתוכה. אני חייב להגיד, אשתי לא מתקרבת אפילו לבחורה הצעירה והכוסית הזאת. הרגשתי שאני הולך לגמור, כבר לא רציתי לעצור. הוצאתי את הזין וגמרתי לה על הבטן. אחרי המקרא הזה השיעורים שלנו נהפכו להיות ארוכים במיוחד.