הלו, זה גברת או אדון?

הסיפור שלי התרחש באחד האפטרים של ליין ה-FFF של שירזי, ולמען האמת לא סיפרתי אותו לאף אחד אף פעם. לכתוב אותו ולהעלות אותו לרשת זה הכי קרוב בשבילי לספר אותו, ומצד שני הרגשתי שאני חייב להוציא אותו, אז הנה הוא לפניכם.

תמיד אהבתי את המסיבות של שירזי, גם בגלל שמדובר בקהל הכי איכותי וגם בגלל שיש "מתאם שלילי" כמות ההומואים שנמצאת במקום מסויים ובין כמות הערסים שבו, או במילים אחרות – כמה שיש יותר הומואים ככה יש פחות ערסים, וכאשכנזי תמים וחובב שלום יותר קל לי עם הומואים מסביבי מאשר עם ערסים. בנוסף, כמובן שיש במסיבות הללו גם הרבה מאוד סטרייטים וסטרייטיות ולסביות וגם סלבס וכדומה.

בקיצור, בגלל שמדובר באפטר, יצאנו כמה חברים לשתות משהו באחד הברים בתל אביב, ובסביבות השעה 6 בבוקר הגענו לאפטר. אחלה מוזיקה הייתה ואחלה קהל, והתחלנו לרקוד. אחרי שעתיים בערך החבר'ה שלי כבר היו עייפים ורצו לחתוך, אבל בשבילי המסיבה רק התחילה, אז נשארתי. חצי שעה אחרי הלכתי לבר לקנות לי וודקה רד בול, וראיתי בחורה לא גבוהה מדי, משהו בין רזה למלאה, עם חזה מרשים ומחשוף שרומז הרבה מעבר, כזו שבכיף הייתה יכולה להיות נערת ליווי מבוקשת בתל אביב, או משהו כזה, שבאה לבר ממש במקביל אליי. החזה שלה היה כל כך מרשים, שתקעתי את העיניים שלי בתוכו…

"אתה מחפש משהו?" היא שאלה, ואני עניתי בהומור: "אני לא מכיר אותך, אבל כבר ממבט ראשון אני רואה שיש לך שתי תכונות שאני אוהב." כנראה שהיא אהבה את התשובה שלי, כי כמה דקות אחרי כבר רקדנו צמודים ברחבה, מתנשקים צרפתיות רטובות ומתחרמנים האחד על השנייה. שאלתי אותה אם בא לצאת החוצה לאכול משהו, אבל היא לחשה לי שמה שבאמת בא לה לעשות זה למצוץ לי – זרמתי איתה והלכנו לשירותים.

נכנסנו לאחד התאים, ולפני שהיא התחילה למצוץ היא ביקשה שאני אגמור לה בפה כדי שהיא לא תתלכלך. ברור שהסכמתי. היא מצצה לי כמו אלופה, וכאשר גמרתי והיא בלעה את הכל עד הטיפה האחרונה, היא שאלה אם עכשיו אני מוכן למצוץ לה. שנייה אחרי הבנתי שמצצה לי קוקסינלית עם חזה מסיליקון אבל גם עם זין. התחלתי להשתעל בכוונה, יצאתי מהתא וברחתי משם כל עוד נפשי בי.

מאז לא חזרתי למסיבות של שירזי ואני גם לא אסע לתאילנד בחיים, אבל, מאז אני כל פעם שואל את עצמי – אם הקוקסינל הזה מצץ לי ונהניתי מזה, זה לא אומר שאני הומו.. נכון?